خدمات باغبانی داتام

خدمات باغبانی داتام

جهت انجام انواع خدمات باغبانی از کاشت تا نگهداری میتوانید روی ما حساب کنید. انجام امور باغبانی از قبیل وجین، واکاری، هرس، مالچ پاشی، طراحی و ساخت گلخانه و … از جمله کارهایی است که داتام در این بخش ارئه میدهد. به تیم آموزش دیده داتام اجازه دهید که خدمات باغبانی را با تجهیزات مناسب و سریع انجام دهند.

تیم باغبانی داتام طیف گسترده ای از خدمات باعبانی را در کرج و تهران ارائه میدهد. خدمات باغبانی در دو طیف خدمات باغبانی شهری و شخصی انجام میشود.  از جمله خدمات باغبانی داتام در موارد زیر خلاصه میشود.

خدمات باغبانی

انواع خدمات باعبانی

انواع خدمات باغبانی

الف)مراقبت از چمن

چمن از جمله گیاهان پرطرفدار در فضای سبز و باغات به شمار میرود. با این حال کاشت این گیاه، پردردسر و تخصصی است. تیم باغبانی داتام این کار را برای شما راحت میکند. داشتن یک زمین پوشیده از چمن سخت نیست. زیبایی را با داتام تجربه کنید.

کاشت چمن به تنهایی کافی نیست. این گیاه به مراقبت­ های پس از کاشت نیاز دارد. ازجمله این مراقبت­ ها میتوان به چمن زنی اشاره کرد. در صورت انجام ندادن چمن زنی، چمن ­های زمین شما بد شکل و بلند خواهد شد. اگر دستگاه چمن زن ندارید و یا این کار از حوصله شما خارج است، چمن زنی زمین خود را به ما بسپارید.

گاهی ممکن است حضور علف ­های هرز در بین چمن­ ها مشکلاتی ایجاد کند. تمام تلاش تیم باغبانی داتام براین است تا با این قبیل مشکلات مبارزه نماید.

البته چمن کاری و برخی دیگر از امور باغبانی بین خدمات باغبانی و فضای سبز مشترک بوده و نمیتوان مرز دقیقی را در این موارد تعیین کرد.

کاشت گیاهان باغچه ای

ب)کاشت گیاهان باغچه ای

انتخاب و کاشت گیاهان باغچه ­ای به صورت مشترک بین دو تیم فضای سبز و باغبانی انجام میشود. حیاط خانه شما میتواند با انتخاب دقیق گیاهان با توجه به فضای موجود، منحصر به فرد و چشمگیر شود. طراحی، انتخاب و کاشت گیاهان باغچه­ ای تخصص ما است.

کاشت گیاهان در باغچه با توجه به آنچه که مد نظر شما است انجام میشود. گیاهان ممکن است دائمی باشند و یا هر فصل نیاز به تعویض داشته باشند. در هر دو صورت مراقبت های پس از کاشت و کاشت گیاهان جدید نیز در زمره خدمات داتام قرار میگیرد.

گاهی شاید برای انتخاب گیاهان با توجه به موقعیت جغرافیایی مکان زندگی خود دچار سردرگمی شوید. حتی ممکن است در زمینه ی نگهداری از باغ نکاتی وجود داشته باشد که شما از آنها بیخبر باشید. داتام هر سوالی که در مورد نکات باغداری باید بدانید را در اختیار شما میگذارد.

ج)هرس

هرس بخش مهمی از برنامه ­های محوطه سازی است که نباید در انجام آن کوتاهی کنید. اغلب گیاهانی که به منظور ایجاد حصار کاشته میشوند و یا درختان و درختچ­ه ها به هرس نیاز دارند. هرس کردن گیاهان کار دشواری نیست اما باید با تخصص،دقت و ظرافت انجام شود. در مورد هرس گیاهان خود میتوانید با تیم باغبانی داتام صحبت کرده و در مورد خدمات ما بیشتر بدانید.

د)مالچ پاشی

مالچ پاشی در تابستان میتواند به حفظ رطوبت خاک و در زمستان به عایق نگه داشتن باغ کمک میکند. تصمیم گیری در مورد نیاز به مالچ پاشی کار ساده ای نیست. در مورد استفاده یا عدم استفاده از مالچ با متخصصین ما مشورت کنید. ما میتوانیم ویژگی ­­های باغچه شما را بررسی کنیم و برای سالم نگه داشتن خاک باغچه شما پیشنهاداتی ارائه دهیم.

ه)از مشاوره تا احداث گلخانه

بسیار وسوسه انگیز است که شما بتوانید در تمام طول سال آنچه که میخواهید بکارید و برداشت کنید. این کار در سطح خانگی جذاب و لذت بخش و در سطح وسیع یک سرمایه گذاری مطمئن خواهد بود.

مشاوره گلخانه

مشاوره گلخانه

قدم بعدی در تکمیل یک گلخانه انتخاب نوع گیاهانی است که میخواهید در آن پرورش دهید. برای انتخاب آنها شما نیاز به شناخت کامل از شرایط بازار و شرایط محیطی منطقه خود دارید. ما این کار را برای شما راحت کرده­ ایم. با اعتماد به داتام میتوانید از خدمات مشاوره گلخانه ما بهره ببرید. ما راز موفقیت کسب و کار یا زیبایی گلخانه کوچک خانگیتان را برای شما آشکار خواهیم کرد. در ادامه شما به منظور نگهداری از گیاهان و سالم ماندن آنها به یک متخصص نیاز خواهید داشت. متخصصین داتام همواره در ساعات اداری در کنار شما هستند.

احداث گلخانه

ساخت گلخانه

احداث گلخانه پس از طرح ریزی نقشه، بررسی و اصلاح نواقص آن انجام خواهد شد. تخصص استفاده از سازه­ های مختلف متناسب با نیاز، بودجه و شرایط محیطی دقیقا همان چیزی است که میتوانید از داتام بخواهید. هدف ما ارائه راه حل مناسب برای هر پروژه ای است که در آن مشارکت داشته باشیم.

طراحی نقشه گلخانه

طراحی نقشه

داشتن یک گلخانه در سطح خانگی و یا یک گلخانه صنعتی جذاب به نظر میرسد. ساخت گلخانه نیز مانند هر سازه ­ی دیگری به طرح و نقشه ­ای دقیق و جامع نیاز دارد. طراحی نقشه­ گلخانه کاری کاملا تخصصی بوده که هم به دانش عمرانی و هم به دانش کشاورزی نیاز دارد. تیم داتام با تلفیق عمران و کشاورزی بهترین خود را ارائه میکند. داتام همواره به صورت آنلاین و حضوری در کنار شما خواهدبود.

دوره های آموزشی

و)برگذاری دوره های آموزشی

تیم داتام برای آگاهی هر چه بیشتر علاقمندان به باغبانی و کشاورزان برنامه ­های مدونی دارد. ما در نظر داریم تا با برگزاری دوره­ های آموزشی باغبانی و کشاورزی در سطح مبتدی و پیشرفته شما را با اصول درست کشاورزی آشنا کنیم. دوره­ های آموزشی داتام شامل موارد زیر خواهد شد:

  • دوره­ های آموزشی گیاهان آپارتمانی
  • دوره­ های آموزشی باغبانی
  • دوره ­های آموزشی مراقبت از گیاهان
  • دوره­ های آموزشی صفر تا صد گلخانه
  • دوره ­های آموزشی مبارزه با آفات و بیماری­ها

هزینه خدمات باغبانی داتام

هزینه خدمات باغبانی داتام

هزینه خدمات باغبانی برای یک باغبان وابسته به نوع کار و مساحت باغ و مدت کار شما متفاوت است. هزینه خدمات باغبانی معمولا به صورت ساعتی یا بر اساس متراژ محاسبه میشود.

هر چه کار پیچیده تر باشد و به ابزارهای تخصصی تری احتیاج داشته باشد هزینه­ ها بالاتر خواهد رفت. به منظور محاسبه هزینه تمام شده میتوانید فرم سفارش و محاسبه هزینه را تکمیل نمایید. هزینه کار شما با توجه به نوع درخواست شما قبل از انجام کار به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.